A csak döntőt futó kategóriák rajtlistája !

 

 

 

2015 Középtávú OB döntő - Rajtlista kategóriánként
2015 Középtávú OB döntőP 2015.06.12. 13:26
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
F70A-A (26)2,5 km 100 m11 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
70017Bányai Attila2079336ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:00
70006Horváth Béla2056154HER Balatonalmádi Herkules Sporteg26:00
70001Muszély György448951BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:00
70020Pavlovics György dr.45598ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:00
70002Szecsődi Ákos45498BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:00
70019Marton Péter45200ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz38:00
70021Bozán György222996HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K41:00
70009Bessenyei István233604SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:00
70008Bán Sándor411968HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási47:00
70026Kéri Gerzson Ferenc505202SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor50:00
70016Wengrin István45576VTC Veszprémi Tájfutó Club53:00
70023Bodó László Béla2050663MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club56:00
70025Felföldi Károly dr.2082349SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor59:00
70014Hargitai István411927TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:00
70011Jelinek István4496PSE Postás Sport Egyesület65:00
70022Horváti György411976HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K68:00
70005Nagy Lajos2056159ETC Egri Testedző Club71:00
70010Szűcs György dr.222918PVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
70012Tóth János505288SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület77:00
70024Lohász Márton416652BDI Budapesti Diáksport Szövetség80:00
70004Nagy Árpád dr.942ETC Egri Testedző Club83:00
70007Komár Béla45145HER Balatonalmádi Herkules Sporteg86:00
70003Lénárd Miklós46065ETC Egri Testedző Club89:00
70015Szemler István45206TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő92:00
70018Horváth Zoltán411932ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut95:00
70013Gombkötő Péter dr.2066466TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő98:00
 
 
F75A-A (11)2,3 km 60 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
75009Cserteg István339876TSC Tungsram Sport Club9:00
75007Bogdány Miklós207958TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:00
75001Varga György2082353POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport21:00
75008Rácz MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:00
75002Ijjász István1396198PVS Pécsi Vasutas Sportkör33:00
75011Nagy Dezső232658HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K39:00
75004Schell Antal4491PSE Postás Sport Egyesület45:00
75010Hodossy Béla363435TSC Tungsram Sport Club51:00
75005Illés Vilmos45297SSC Siketek Sport Club57:00
75006Gárdonyi Zoltán45440SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn63:00
75003Kovács László dr.1396117PVS Pécsi Vasutas Sportkör69:00
 
 
F80A-A (2)1,8 km 50 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
80001Dudás István45450OSC Orvosegyetem Sport Club3:00
80002Buncsik János45365PSE Postás Sport Egyesület9:00
 
 
N55A-A (12)2,3 km 100 m11 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
55102Jenővári Gabriella502368HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle58:00
55112Zarnóczay Klára416684HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület61:00
55104Lévainé Kovács Róza45172KSE Karcagi Sportegyesület64:00
55110Dobszayné Czirják Ildikó2066472VTC Veszprémi Tájfutó Club67:00
55103Nagy Zsuzsanna dr.307584HER Balatonalmádi Herkules Sporteg70:00
55105Bérdiné Balázs Katalin2082342POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport73:00
55107Ostorics Zsuzsanna45366PSE Postás Sport Egyesület76:00
55106Mező Éva1396256PVM Pécsi Vörös Meteor SK79:00
55109Horváth Magda448957TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő82:00
55111Lenkeiné Halasi Erzsébet45350HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K85:00
55101Dániel Edit411990HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle88:00
55108Takács Ágnes1396146SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle91:00
 
 
N60A-A (15)2,3 km 80 m11 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
60104Tarján Ágnes1396203POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport30:00
60113Lászlóné Hornyai Piroska233590HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület33:00
60101Fent Marianne46084ARA Alba Regia Atlétikai Klub36:00
60106Keszthelyi Ildikó448960PSE Postás Sport Egyesület39:00
60105Kühn Edit1396204PVM Pécsi Vörös Meteor SK42:00
60110Wieder Ilona307744VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:00
60109Fischer Mária7675713TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:00
60114Novotni Tiborné505247BBB Balassagyarmati Balassi Bálint51:00
60102Rostás Irén363491HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási54:00
60108Csipi Erzsébet2050695SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:00
60112Szabó Zsuzsanna935SAS Silvanus Sportegyesület60:00
60115Bacanac Ljubica2082999XOXX OK DIF63:00
60107Veresné Sipos Etel46015HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület66:00
60111Kovács Olga5629SAS Silvanus Sportegyesület69:00
60103Karsai Klára45422OSC Orvosegyetem Sport Club72:00
 
 
N65A-A (8)2,0 km 75 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
65108Horváti Ildikó411978HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K58:00
65102Hegedüs Ágnes222979BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:00
65107Szabados Magdolna45286ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz70:00
65105Szuromi Imréné45411SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn76:00
65101Biró Aletta45481BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C82:00
65103Komár Béláné45208HER Balatonalmádi Herkules Sporteg88:00
65104Grant Julianna2082340PSE Postás Sport Egyesület94:00
65106Gombkötő Zsuzsanna233530VTC Veszprémi Tájfutó Club100:00
 
 
N70A-A (6)1,8 km 50 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
70103Hanusz Mária45418OSC Orvosegyetem Sport Club15:00
70102Csorja Ida411970HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:00
70101Cser Borbála6968HER Balatonalmádi Herkules Sporteg27:00
70106Wengrin Istvánné45577VTC Veszprémi Tájfutó Club33:00
70105Cser Krisztina45462SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
70104Schell Antalné4492PSE Postás Sport Egyesület45:00
 
 


A klubbonkénti rajtlista letölthető innen.

Joomla templates by a4joomla