2015 Középtávú OB selejtező - Rajtlista kategóriánként
2015 Középtávú OB selejtezőP 2015.06.12. 13:21
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
F14E-1 (34)2,0 km 110 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
14006Jacsó Barnabás45971ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu1:00
14003Országi Máté2025035BTK Bakonyi Tájfutó Klub3:00
14050Etlinger AndrásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle5:00
14022Horváth BoldizsárSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é7:00
14061Gönczi PéterCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes9:00
14067Sisák BotondHOD Hód-mentor sport és műpártoló11:00
14063Szalay András SebestyénCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes13:00
14040Tálas Soma2066460SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:00
14013Veres-Lakos CsabaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási17:00
14001Kovács Péter József2067296BMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:00
14054Bognár Zoltán2026839GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
14005Zsigmond Zsombor9010328DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:00
14045Néda Tamás416668TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:00
14055Priol MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó27:00
14021Werner Bendegúz2009116PVS Pécsi Vasutas Sportkör29:00
14035Egei Balázs1396220SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:00
14032Szandi Bence46109SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy33:00
14057Szikszai Csongor2037711SIR Sirályok Sportegyesület35:00
14036Klement Kelén2022124SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn37:00
14008Zimány Bendegúz BotondESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu39:00
14030Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle41:00
14043Huszár BalázsTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:00
14009Kovács BotondGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub45:00
14023Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:00
14047Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:00
14017Gyenizse-Nagy András Barnabás2009099PVS Pécsi Vasutas Sportkör51:00
14026Jónás Ferenc2052339SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle53:00
14060Gönczi KeveCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes55:00
14034Buzás Benedek2037797SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:00
14028Kravz Mór KirillSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:00
14039Rumi Zoárd2022136SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn61:00
14049Bálint Benedek2800241VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:00
14010Gárdonyi Soma2050677MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako65:00
14015Tóth Ábel Tibor443170SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye67:00
 
 
F14E-2 (33)1,9 km 110 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
14064Szalay Zente ÁlmosCSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes2:00
14046Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:00
14048Bálint Ádám2032055VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle6:00
14012Hegedűs PéterHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási8:00
14042Garamvári Máté2067295TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő10:00
14065Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-mentor sport és műpártoló12:00
14053Balogh AndrásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00
14027Kovács-Deák Zsombor2052336SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:00
14018Schauermann Barnabás2009108PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:00
14066Olasz Márk2067281HOD Hód-mentor sport és műpártoló20:00
14029Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:00
14004Csontos András2003104BSC Balatonfüredi Sport Club24:00
14014Tábori Marcell443158SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:00
14016Sztojka Milán Szabolcs2087801NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz28:00
14041Toldi Levente2022139SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:00
14002Kovács Zsolt2025034BTK Bakonyi Tájfutó Klub32:00
14025Fogarasi BernátSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:00
14058Vigh Loránd EduárdSIR Sirályok Sportegyesület36:00
14059Andreoletti Brúnó4616790CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes38:00
14019Szuhán Gábor2009110PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:00
14044Karakai Áron9999902TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő42:00
14007Szemerédi BotondESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu44:00
14038Ramel DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:00
14056Szele BálintGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó48:00
14024Bodó BálintSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle50:00
14011Pályi Lőrinc2019780MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako52:00
14037Knuth Bálint2056187SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
14062Jurás Máté4494CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes56:00
14020Szuromi Áron505236PVS Pécsi Vasutas Sportkör58:00
14052Vincze BarnabásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle60:00
14031Kiss Bertalan András2066486SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy62:00
14051Schäfer Benedek IstvánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle64:00
14033Bujdosó Zoltán7020217SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
 
 
F16E-1 (22)2,7 km 180 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
16002Péntek Márton2022218BSC Balatonfüredi Sport Club11:00
16026Váczi Samu Sebestyén232752TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő13:00
16005Bárány Tamás339898ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu15:00
16043Horváth Csongor7000630MAT Mazsola Tájfutó és Természetba17:00
16015Tóth Lukács2009113PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:00
16020Alpár Dénes2082355SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy21:00
16027Bácskai Péter2014983VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:00
16042Veszelszki Barnabás2026878GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó25:00
16004Leleszi Marcell9000708DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:00
16041Varga Marcell Máté2022178GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:00
16029Csertán András2066454ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:00
16011Weisz Pál2022153PAK Paksi Sportegyesület33:00
16031Fekete Sámuel2066455ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:00
16019Győri Bertalan2052340SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:00
16024Vidor Gergely2056184SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
16010Verebélyi Márton443163SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye41:00
16032Szinyéri Bence2079350ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut43:00
16012Kovács Barnabás1396227PVS Pécsi Vasutas Sportkör45:00
16036Pavlovics Balázs2025045ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz47:00
16022Kálmán Erik2022201SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00
16014Schauermann Kristóf2009109PVS Pécsi Vasutas Sportkör51:00
16007Bánhidy Levente2009009FLF Fehérlófia Sportegyesület53:00
 
 
F16E-2 (22)2,7 km 190 m12 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
16013Ortmann András2009107PVS Pécsi Vasutas Sportkör34:00
16023Ormay Mihály2022123SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:00
16016Vozár Mátyás2009114PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:00
16008Péri Gergő Gábor2033991FLF Fehérlófia Sportegyesület40:00
16035Pál Dorián1396242ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:00
16040Szőcs Attila2016125GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó44:00
16001Kovács Róbert888343BMG Babits Mihály Gimnázium DSE46:00
16018Gyólai Péter2052338SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:00
16021Barta Gergely2022135SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
16028Tokai-Kiss Bálint2014979VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:00
16037Máriás Dávid Márk411914MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club54:00
16017Mesics Mátyás433023SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é56:00
16039Szalay Levente2026862GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó58:00
16044Tóth Balázs1991218MAT Mazsola Tájfutó és Természetba60:00
16038Farkas Tamás2026840GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó62:00
16006Vass DánielESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu64:00
16025Weiler Vince2022128SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
16009Sörös Zoltán443164SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:00
16034Krakter Dániel2025042ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz70:00
16030Csiszár Barnabás2066453ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut72:00
16003Demeter Ambrus222959DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl74:00
16033Takács Ticián2066470ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut76:00
 
 
F18E-1 (31)3,3 km 200 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
18020Dalos Máté7201397TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:00
18022Fekete Ágoston1396158ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
18006Révész Tamás363404ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu16:00
18021Erdős Márton1396163ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:00
18009Debreczeni Szabolcs2022116PAK Paksi Sportegyesület20:00
18030Jacsev Sámuel2026846GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:00
18019Zacher Márton7201398SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:00
18026Bajna Bence1396218ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:00
18007Stork Gábor443151SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:00
18023Porgányi Márk1396123ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:00
18011Ormándi Lázár2009105PVS Pécsi Vasutas Sportkör32:00
18016Peregi Dániel2022134SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:00
18028Máriás Bence Dániel7202501MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club36:00
18005Szűcs Botond7201396DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl38:00
18012Szuromi Mátyás1396149PVS Pécsi Vasutas Sportkör40:00
18025Divin Péter2061645SAS Silvanus Sportegyesület42:00
18003Magyar Milán222952DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl44:00
18001Gurály Attila2067289BMG Babits Mihály Gimnázium DSE46:00
18027Darabos Dominik2025040ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz48:00
18029Kovács László332850BBB Balassagyarmati Balassi Bálint50:00
18014Egei Patrik1396221SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
18010Gyenizse-Nagy Balázs307520PVS Pécsi Vasutas Sportkör54:00
18017Turi SomaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:00
18031Szalay Áron2026861GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó58:00
18002Göbler Balázs Benedek339807DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl60:00
18024Dézsi Tamás1980414SAS Silvanus Sportegyesület62:00
18018Weiler Vilmos2082333SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn64:00
18004Mészáros Mátyás9970827DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:00
18015Hortobágyi Ákos2056183SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn68:00
18008Stork Mihály888351SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye70:00
18013Rácz Zoltán2019798SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:00
 
 
F20E-1 (12)3,9 km 220 m14 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
20009Hajdu Erik2022197TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:00
20003Horváth Ádám443162SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye55:00
20005Kovács Bertalan1396188PVS Pécsi Vasutas Sportkör57:00
20004Tábori Milán443169SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye59:00
20006Tóth Péter1396129PVS Pécsi Vasutas Sportkör61:00
20002Hetényi Péter2022184HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási63:00
20007Rácz Sándor505297SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle65:00
20008Lengyel Ádám363480SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:00
20001Miavecz Balázs505244MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:00
20010Tóth Adrián2022199TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:00
20011Kiss Kornél1396177ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut73:00
20012Varga Zsombor2019814GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó75:00
 
 
F21E-1 (38)4,4 km 280 m18 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
21028Antal Miklós45981PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:00
21044Bakó Áron7201391SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:00
21005Kirilla Péter222934DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl7:00
21048Morandini Viktor502387SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn9:00
21071Forrai Gábor1396251HOD Hód-mentor sport és műpártoló11:00
21030Kazal Márton505298PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:00
21062Kovács Sebestyén307753BBB Balassagyarmati Balassi Bálint15:00
21036Novai György505210SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:00
21015Györgyi Péter411905MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:00
21037Sinkó János2067283SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:00
21060Kertész Gábor45347HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K23:00
21057Bordás Szabolcs7203257SAS Silvanus Sportegyesület25:00
21007Tölgyesi Tamás222954DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:00
21014Györgyi Ábel1000060MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako29:00
21013Pintér Ábel505252GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub31:00
21056Tóth Károly ifj.45186VTC Veszprémi Tájfutó Club33:00
21043Saitz Krisztián2066484SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy35:00
21006Szundi Attila45315DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl37:00
21001Hende András45270JSS Községi Sportkör Jánosháza39:00
21069Sava Lazic505581XORT OT RTANJ41:00
21023Domonyik Gábor505272MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és43:00
21050Sulyok Ábel2022137SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:00
21019Oszlovics Ádám46031MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako47:00
21074Vörös Endre7007070HOD Hód-mentor sport és műpártoló49:00
21025Tas Dávid45125MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és51:00
21011Szabó András502912ETC Egri Testedző Club53:00
21055Józsa Gábor307564TSE Törekvés Sport Egyesület55:00
21009Bojtor Szabolcs9005283ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu57:00
21046Egri BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:00
21054Mihályi Ferenc2026128TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő61:00
21041Farkas Viktor363452HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület63:00
21010Mizur Peter2008503ETC Egri Testedző Club65:00
21003Bogos Tamás2056190ARA Alba Regia Atlétikai Klub67:00
21026Kiss Péter888372PAK Paksi Sportegyesület69:00
21035Kovács Ádám1406163SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:00
21064Ágotha Dávid2026879GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó73:00
21033Werner Péter1000042PVS Pécsi Vasutas Sportkör75:00
21067Maksimovic Blazo7799777XORT OT RTANJ77:00
 
 
F21E-2 (37)4,5 km 280 m18 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
21042Nagy Patrik AttilaSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy2:00
21012Szajkó Csaba46004ETC Egri Testedző Club4:00
21058Fekete András9820421SAS Silvanus Sportegyesület6:00
21024Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és8:00
21031Sziládi Zoltán1396261PVS Pécsi Vasutas Sportkör10:00
21027Kiss Gábor2022152PAK Paksi Sportegyesület12:00
21018Mets Márton9890222MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:00
21034Gösswein Csaba2004470PSE Postás Sport Egyesület16:00
21029Baumholczer Máté7201392PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:00
21070Iski Richárd1394561STE TájFutE20:00
21047Járosi Ádám9805317SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:00
21053Kövesdi Ádám1820723TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:00
21051Vellner Gábor8625620SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:00
21039Viczián Péter45242SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle28:00
21020Zsebeházy István505219MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako30:00
21002Horváth Pál46010JSS Községi Sportkör Jánosháza32:00
21040Berecz Gábor45588HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület34:00
21075Gubicz MátéVSM Victoria Sportegyesület Móraha36:00
21022Fehérvári Dániel505280SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:00
21016Kain Gergely7203258MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako40:00
21008Tugyi Levente9940627DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl42:00
21052Zai Bálint236368SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:00
21059Bella Gábor1396210ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz46:00
21038Vajda Balázs2019801SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle48:00
21063Polyák Zoltán969BBB Balassagyarmati Balassi Bálint50:00
21021Kiss Dénes363486JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv52:00
21049Peregi Dávid505245SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
21072Forrai Miklós1200913HOD Hód-mentor sport és műpártoló56:00
21061Kovács Boldizsár45295BBB Balassagyarmati Balassi Bálint58:00
21073Petrócki Ádám7003116HOD Hód-mentor sport és műpártoló60:00
21068Maksimovic Nikola1003734XORT OT RTANJ62:00
21017Kisvölcsey Ákos1211212MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:00
21004Balabás Péter Gergő339809DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl66:00
21066Szivák András232757GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó68:00
21045Bugár Gergely7600258SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00
21065Gond Balázs45140GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó72:00
21032Turcsán Gábor1396233PVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
 
 
F35A-1 (36)3,7 km 230 m14 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
35029Metzger Balázs2066461KFK KFKI Petőfi Sportkör1:00
35013Főző Péter1396235PVS Pécsi Vasutas Sportkör3:00
35012Nagy Viktor45501KAL Kalocsai Sport Egyesület5:00
35015Bálinti Kornél7003172PVM Pécsi Vörös Meteor SK7:00
35008Furtner István443166SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye9:00
35022Vereszki Tibor2050691THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle11:00
35003Gábor JózsefCBD Ceglédi Bem Vasutas13:00
35001Takács Krisztián307712BSC Balatonfüredi Sport Club15:00
35019Molnár AttilaTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle17:00
35007Babka Miklós416618SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:00
35032Nagy Tibor2050669MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club21:00
35026Bihari Zoltán448952KFK KFKI Petőfi Sportkör23:00
35009Szikszai Szabolcs233658SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:00
35034Szőri Kornél222976SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:00
35016Lajtai Zoltán45381PVM Pécsi Vörös Meteor SK29:00
35028Kőszegvári Tibor7022177KFK KFKI Petőfi Sportkör31:00
35025Silye Imre2014506SAS Silvanus Sportegyesület33:00
35027Csík Zoltán45508KFK KFKI Petőfi Sportkör35:00
35021Vajda Zsolt888334THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle37:00
35035Kiszel Sándor2022202KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü39:00
35024McCarthy Brian2079333ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut41:00
35006Tóth László2067294GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub43:00
35002Madarassy Pál2056170BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:00
35033Kéki András2019808SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor47:00
35018Gyalog Zoltán2022126SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00
35005Balogh Róbert2009003FLF Fehérlófia Sportegyesület51:00
35030Nagy Gábor233659KFK KFKI Petőfi Sportkör53:00
35004Lajszner Attila416614ETC Egri Testedző Club55:00
35036Bánfi Róbert222970HOD Hód-mentor sport és műpártoló57:00
35017Veres Tamás232760HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület59:00
35011Kiss Gábor2067288KAL Kalocsai Sport Egyesület61:00
35031Bozsó Norbert9760613MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club63:00
35010Baksa Csaba954KAL Kalocsai Sport Egyesület65:00
35020Molnár Zoltán888348THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle67:00
35023Friedrich Gábor307503TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő69:00
35014Gyurina Szabolcs45569PVS Pécsi Vasutas Sportkör71:00
 
 
F40A-1 (22)3,5 km 210 m15 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
40026Korcsok Pál46099TSE Törekvés Sport Egyesület1:00
40036Bajna Balázs1396214ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz3:00
40014Szakál Péter4471KAL Kalocsai Sport Egyesület5:00
40010Buzás Gyula206225FMT FŐMTERV SE7:00
40016Matics Gyula46082MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba9:00
40025Gyimesi Zoltán45141TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:00
40003Molnár Tibor46127ARA Alba Regia Atlétikai Klub13:00
40034Sziva László2056182ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:00
40019Klement Gábor2066480SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:00
40032McCarthy Donald2079334ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:00
40044Olasz Róbert2062991HOD Hód-mentor sport és műpártoló21:00
40018Kajdon Tamás363412PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:00
40031Schäfer István Zsolt411963VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:00
40028Néda László2056169TSE Törekvés Sport Egyesület27:00
40029Bálint Bence2054403VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:00
40009Jacsó Tibor363406ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu31:00
40041Mézes Tibor Sólyom2026888GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó33:00
40007Töreky Ákos1000BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C35:00
40040Pap Attila7741029TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho37:00
40038Gergely Csaba888356KFK KFKI Petőfi Sportkör39:00
40008Magyar Zsolt233672DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl41:00
40024Gönczi Róbert45390TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:00
 
 
F40A-2 (22)3,5 km 210 m15 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
40001Kiffer Gyula505218ARA Alba Regia Atlétikai Klub0:00
40011Kiss György ifj.232781GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub2:00
40002Maráz Gábor2067278ARA Alba Regia Atlétikai Klub4:00
40023Baracsi Gábor888340TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő6:00
40030Marton Balázs411901VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle8:00
40033Mitró Zoltán222965ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
40037Schmal Róbert2025046ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz12:00
40027Nagy István1396126TSE Törekvés Sport Egyesület14:00
40013Kovács János45465KAL Kalocsai Sport Egyesület16:00
40043Kisházi Gábor1396273HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:00
40042Tarsoly Róbert2026875GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó20:00
40012Horváth Norbert921KAL Kalocsai Sport Egyesület22:00
40015Mauer Lajos232753MSE Megalódusz Sportegylet24:00
40017Gárdonyi Márk233541OSC Orvosegyetem Sport Club26:00
40006Marosán Dávid45197BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:00
40021Tornai Szabolcs339871SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:00
40035Uhlir Péter505270ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:00
40020Marosvölgyi Máté332900SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:00
40005Kálmán Péter888335BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:00
40022Tömösközy Tamás2050693THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle38:00
40004Kovács Róbert2066500BMG Babits Mihály Gimnázium DSE40:00
40039Mucsi Mihály7710817TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho42:00
 
 
F45A-1 (24)3,2 km 200 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
45022Hajdu Martin4468TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:00
45043Kovács Zoltán9940325SIR Sirályok Sportegyesület3:00
45024Molnár Attila701224TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő5:00
45009Fehérvári Péter307517SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye7:00
45019Zoboki Mihály2050692THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle9:00
45004Lukács Vilhelm1968922GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub11:00
45025Bácskai Péter411961VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:00
45006Juhász Gábor362955HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:00
45033Szűcs Attila7117117HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K17:00
45041Kovalcsik István307755BBB Balassagyarmati Balassi Bálint19:00
45011Varga István888354SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:00
45038Varsányi Attila233642MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club23:00
45023Ipsics László9680319TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:00
45005Dezső Sándor2022185HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási27:00
45013Tóth Zsolt505276POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport29:00
45012Dalos Attila1396205MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:00
45035Kézdy Pál222980KFK KFKI Petőfi Sportkör33:00
45029Fodor Péter2062993ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz35:00
45036Schultheisz György929KFK KFKI Petőfi Sportkör37:00
45015Szebeli István2041772SSC Siketek Sport Club39:00
45017Szandi Péter2066489SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy41:00
45008Zagyi László45166JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv43:00
45001Knuth Ábel505283BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:00
45046Horváth Sándor505260MAT Mazsola Tájfutó és Természetba47:00
 
 
F45A-2 (23)3,1 km 200 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
45021Faggyas László45458TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:00
45039Kovács Gábor45292BBB Balassagyarmati Balassi Bálint32:00
45045Báder Attila2022191MAT Mazsola Tájfutó és Természetba34:00
45031Pavlovics György ifj. dr.1396212ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz36:00
45047Tóth László2022195MAT Mazsola Tájfutó és Természetba38:00
45040Kovács Péter45293BBB Balassagyarmati Balassi Bálint40:00
45027Fekete Gábor332846ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:00
45026Vass Tibor2032069VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
45014Kovács Ferenc dr.903PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00
45016Takács Tibor2025025SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é48:00
45007Halaj László45396JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv50:00
45032Marton János505203HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K52:00
45037Paskuj Mátyás45244MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club54:00
45020Dankó István45132TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:00
45003Bózsó Zoltán332810ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu58:00
45034Felföldi Barnabás332863KFK KFKI Petőfi Sportkör60:00
45030Paróczi Zsolt1396186ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz62:00
45002Kovács Balázs500570BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C64:00
45018Magyari Árpád2050687SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
45010Stork Joachim Gábor505278SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:00
45028Divin György2061642SAS Silvanus Sportegyesület70:00
45042Gillich György7680424TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho72:00
45044Molnár Csaba2066471SIR Sirályok Sportegyesület74:00
 
 
F50A-1 (36)2,9 km 170 m12 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
50022Koczka Tibor363469SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy1:00
50033Závodszky Tamás2061641SAS Silvanus Sportegyesület3:00
50024Balázs Ottó363467SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn5:00
50018Nagy Ferenc7088PSE Postás Sport Egyesület7:00
50035Pokornyik Tibor7621001TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho9:00
50010Weiler Zsolt232799MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba11:00
50036Rusvai László363425FSC Futárok Sport Club13:00
50032Tőkés Árpád1006655SAS Silvanus Sportegyesület15:00
50011Tölgyesi Tibor2056199NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:00
50025Bujdosó István2050686SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:00
50020Gera Tibor2021548SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:00
50004Prill László45259GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:00
50002Cenner Tibor dr.46138FMT FŐMTERV SE25:00
50016Szieberth Péter232809PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:00
50027Peregi Tamás437646SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:00
50017Szőke Zoltán332825PVM Pécsi Vörös Meteor SK31:00
50014Szlatényi Ferenc2056161OSC Orvosegyetem Sport Club33:00
50026Egei Tamás363439SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:00
50028Károlyi Gyula45484TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:00
50006Csonka Antal362969HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási39:00
50030Zakariás János45337TSE Törekvés Sport Egyesület41:00
50019Molnár Tibor46093SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é43:00
50005Muliter Gábor888341HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle45:00
50029Takács Csaba45254TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:00
50031Németh Zsolt2054402VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle49:00
50021Szász Tibor363456HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület51:00
50012Tóth id. László2056200NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz53:00
50008Körmendi Miklós232825MSE Megalódusz Sportegylet55:00
50007Sramkó Tibor46115SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye57:00
50013Mets Miklós7610506OSC Orvosegyetem Sport Club59:00
50015Gajdos György888338PVM Pécsi Vörös Meteor SK61:00
50009Németh Csaba45384MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba63:00
50003Mohácsy Tamás dr.1396264GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub65:00
50023Szerdahelyi Zoltán2066481SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy67:00
50034Horváth Zoltán Mihály1396207ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz69:00
50001Molnár Géza504238BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C71:00
 
 
F55A-1 (22)2,5 km 140 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
55029Fleischer Zoltán1332287SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:00
55003Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C33:00
55025Plájer Lajos433298SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é35:00
55002Somlay Gábor46112ARA Alba Regia Atlétikai Klub37:00
55036Tóth Károly45187VTC Veszprémi Tájfutó Club39:00
55038Hadnagy Árpád307798HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K41:00
55041Moravszki János45150HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület43:00
55034Csöngei Dezső411906VTC Veszprémi Tájfutó Club45:00
55015Győri László411919SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:00
55009Jankó Tamás7580930HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle49:00
55023Németh Ferenc972PVM Pécsi Vörös Meteor SK51:00
55010Kerényi Dénes45191HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle53:00
55042Katulin Tibor7570121TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:00
55043Varga József2019818GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó57:00
55027Szokol Lajos45233SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle59:00
55004D. Szabó Gyula2025031DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S61:00
55044Csikós Miklós307508FSC Futárok Sport Club63:00
55021Ortmann János222915POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport65:00
55006Hrenkó László1396234ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu67:00
55011Vankó Péter45470HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle69:00
55032Pap László4473TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő71:00
55012Ormay György332835KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport73:00
 
 
F55A-2 (22)2,5 km 155 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
55030Domán Gábor888350THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle2:00
55016Kovács József958SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye4:00
55013Zempléni András dr.233619KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport6:00
55018Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz Sportegylet8:00
55020Angster Gábor2056185POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport10:00
55035Nagy MártonVTC Veszprémi Tájfutó Club12:00
55026Hajagos Henrik45222SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:00
55019Dosek Ágoston4482OSC Orvosegyetem Sport Club16:00
55040Szőcs László307553HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K18:00
55005Dobrossy István dr.339863DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S20:00
55008Nagy Zsolt45193FMT FŐMTERV SE22:00
55022Kürti István2082354PVM Pécsi Vörös Meteor SK24:00
55033Kaptur József2054405VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:00
55007Kovács József700005ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu28:00
55037Hegedűs Béla232807SAS Silvanus Sportegyesület30:00
55039Lenkei Győző45351HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K32:00
55028Fehér Mihály45595HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület34:00
55031Gadolla Gábor307738TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:00
55001Sáfrán Zoltán45585ARA Alba Regia Atlétikai Klub38:00
55024Nemesházi László448968PSE Postás Sport Egyesület40:00
55017Telek Tibor332836SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:00
55014Hideg István332858HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási44:00
 
 
F60A-1 (32)2,3 km 145 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
60009Bacsó Attila45445HER Balatonalmádi Herkules Sporteg0:00
60015Magyar János448981MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba2:00
60018Kóger Gyula1396202PVM Pécsi Vörös Meteor SK4:00
60032Tasic Zivota2041755XOXX OK DIF6:00
60016Hegedűs Zoltán45417OSC Orvosegyetem Sport Club8:00
60014Ludvig István45376MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba10:00
60020Melkes Antal46092SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é12:00
60002Hegedüs Ábel1396181BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:00
60022Bugár József45439SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:00
60004Honfi Gábor505216ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu18:00
60012Lévai Kálmán45173KSE Karcagi Sportegyesület20:00
60030Virág Gyula416638ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz22:00
60025Kovács Attila45171ZSC Zöld Sportok Clubja24:00
60028Szunyog József dr.5616SAS Silvanus Sportegyesület26:00
60001Ládi János9930000BTK Bakonyi Tájfutó Klub28:00
60024Bikki Sándor888339VTC Veszprémi Tájfutó Club30:00
60029Tóth Jenő2062998ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:00
60007Szalóki Rezső233560GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub34:00
60005Tóth Sándor948ETC Egri Testedző Club36:00
60003Zsilinszky Pál416611DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S38:00
60017Endrődi József2050681PAK Paksi Sportegyesület40:00
60011Pelyhe Dénes881SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye42:00
60006Kaján László411902FMT FŐMTERV SE44:00
60031László Károly2006750HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület46:00
60021Spiegl János233610SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é48:00
60019Czajtányi Endre363494PSE Postás Sport Egyesület50:00
60023Juhász István45496SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
60026Harkányi Csaba1003316SAS Silvanus Sportegyesület54:00
60010Horváth Tivadar363472HER Balatonalmádi Herkules Sporteg56:00
60013Herter László46136MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba58:00
60027Komoróczki András448972SAS Silvanus Sportegyesület60:00
60008Balla Sándor2067277HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle62:00
 
 
F65A-1 (28)2,1 km 125 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
65003Lux Iván500560BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C11:00
65019Sindely Pál dr.45237SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle13:00
65026Szűcs B. Levente45176HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K15:00
65015Hunyadi Károly505295PSE Postás Sport Egyesület17:00
65025Kutnyánszky Ernő45560ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:00
65007Boros Zoltán2015820HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:00
65004Zánkay András416701BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C23:00
65011Molnár Gábor1255612MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba25:00
65017Rétfalvi Lajos45268SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é27:00
65006Okos ErnőETC Egri Testedző Club29:00
65021Gyalog László907SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:00
65009Vitéz László45252HER Balatonalmádi Herkules Sporteg33:00
65023Vajda László45157ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:00
65001Németh Jenő222921BTK Bakonyi Tájfutó Klub37:00
65012Kardos Ferenc dr.4501OSC Orvosegyetem Sport Club39:00
65027Kovács András222987HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület41:00
65022Kéri Péter233680TSE Törekvés Sport Egyesület43:00
65002Hegedüs András6770BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:00
65013Kempelen Miklós222995OSC Orvosegyetem Sport Club47:00
65016Gömbös Gyula2056192SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület49:00
65024Vida István2088260SAS Silvanus Sportegyesület51:00
65018Tüskés György307582SUN Sün SC Veszprém53:00
65020Drávucz Imre45594HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület55:00
65005Simon Gyula45599DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S57:00
65014Fluck István1396250PVM Pécsi Vörös Meteor SK59:00
65008Andrási Lajos45198HER Balatonalmádi Herkules Sporteg61:00
65028Kiss György2082334KJS Kirchhofer József Sportegyesül63:00
65010Bogdanovits András4461MSE Megalódusz Sportegylet65:00
 
 
N14E-1 (29)1,9 km 75 m8 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
14124Feczer Zsóka Zsófia2050683PAK Paksi Sportegyesület10:00
14136Detrekői SáraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:00
14123Tóth Nóra2066492NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz14:00
14119Lénárt Lili2056189SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:00
14114Iván Eszter2019794MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako18:00
14130Vozár Janka2009132PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:00
14144Mérő Dominika2015002VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:00
14110Szemere Boglárka332819ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:00
14139Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
14149Gillich Luca7020813TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho28:00
14156Talmácsi BoriVSM Victoria Sportegyesület Móraha30:00
14105Magyar Kata222960DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl32:00
14146Rövid Boglárka2079335ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut34:00
14153Budincsevich AnnaHOD Hód-mentor sport és műpártoló36:00
14145Papp Viktória ÉvaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle38:00
14140Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:00
14107Szilágyi Iringó339810DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl42:00
14104Dobrossy BeatrixDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S44:00
14127Gyurina Judit2009102PVS Pécsi Vasutas Sportkör46:00
14102Vékony Janka443189ARA Alba Regia Atlétikai Klub48:00
14129Viniczai Hanga433026PVS Pécsi Vasutas Sportkör50:00
14106Pálfi Fanni222956DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl52:00
14150Kozma Eszter2026884GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó54:00
14122Varga Petra448971SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye56:00
14147Kishanti Petra2025049ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz58:00
14125Kovács Kira888368PAK Paksi Sportegyesület60:00
14133Riesing Hanna2052342SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle62:00
14117Zempléni Lilla411949MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako64:00
14108Csécs BoglárkaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu66:00
 
 
N14E-2 (28)1,9 km 65 m8 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
14116László Dorottya2019809MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako10:00
14109Knight AnikaESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:00
14111Fodor EszterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub14:00
14155Kisházi EmmaHOD Hód-mentor sport és műpártoló16:00
14103Pegán Ágnes2025036BTK Bakonyi Tájfutó Klub18:00
14101Pesti Zsófia443184ARA Alba Regia Atlétikai Klub20:00
14113Gárdonyi Csilla888342MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako22:00
14154Kaszás Nikoletta BiankaHOD Hód-mentor sport és műpártoló24:00
14135Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
14126Kovács Karina888367PAK Paksi Sportegyesület28:00
14151Takács Szilvia2026842GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00
14138Lengyel KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:00
14128Pataki Virág Lara911002PVS Pécsi Vasutas Sportkör34:00
14115Kálmán Tamara2022205MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako36:00
14157Zagyva Rebeka MáriaVSM Victoria Sportegyesület Móraha38:00
14120Mag Fruzsina443155SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:00
14134Orosz Viktória46119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:00
14142Kápolnás KataVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
14152Tarsoly Panka2026831GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó46:00
14112Czakó Boglárka2067293MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako48:00
14121Mag Viktória443156SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye50:00
14118Dezső Enikő45183HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási52:00
14137Hajdu Nelli9010622TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:00
14143Lantai Anna BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle56:00
14141Tóth Blanka2022200TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:00
14148Máriás Diána Nóra411917MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club60:00
14131Werner Boróka200118PVS Pécsi Vasutas Sportkör62:00
14132Apró Vivien Dóra2052341SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
 
 
N16E-1 (38)2,1 km 120 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
16115Viniczai Judit433021PVS Pécsi Vasutas Sportkör0:00
16130Bódi Doroti2066464ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:00
16136Gillich Dóra7990516TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho4:00
16105Tamás Bianka339806DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl6:00
16132Jánoki Georgina2066451ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut8:00
16134Horváth Karina2025048ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz10:00
16108Tiszlavicz Veronika332822ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu12:00
16123Barta Luca2082365SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:00
16122Vajda Luca2019792SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:00
16138Gubicz Kata ViolaVSM Victoria Sportegyesület Móraha18:00
16120Szabó Dorina2052337SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:00
16111Kovács Gréta1396228PVS Pécsi Vasutas Sportkör22:00
16117Koszta KincsőSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:00
16129Baranyi Regina2079331ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:00
16103Ledniczky Virág222957DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl28:00
16121Szokol Kamilla2052344SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:00
16126Kálmán Imola2022204SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:00
16114Tóth Eszter Katalin2009111PVS Pécsi Vasutas Sportkör34:00
16118Mátyus Rebeka2052343SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle36:00
16101Balaton Regina HannaJSS Községi Sportkör Jánosháza38:00
16131Dely Virág Anna2079332ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut40:00
16124Bartók Annamária2050694SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn42:00
16102Bertóti Laura222963DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl44:00
16119Orosz Borbála2019790SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle46:00
16128Zacher Enikő2022143SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:00
16135Müller Eszter2056162ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz50:00
16113Szuromi Hanga9000204PVS Pécsi Vasutas Sportkör52:00
16104Szilágyi Emese339817DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl54:00
16109Megyeri Orsolya Zaza2009007FLF Fehérlófia Sportegyesület56:00
16106Tóbis Anita9000820DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl58:00
16127Zacher Noémi2022125SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:00
16133Porgányi Anna2066452ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:00
16116Dabis BarbaraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
16107Garbacz EszterESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu66:00
16110Goldmann Kata443152SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:00
16137Király Boróka2026844GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó70:00
16125Hajnal Dorottya9900330SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:00
16112Pataki Réka Dalida1396265PVS Pécsi Vasutas Sportkör74:00
 
 
N18E-1 (22)2,5 km 145 m12 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
18103Tősi Virág332807ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu32:00
18101Vékony Vanda443188ARA Alba Regia Atlétikai Klub34:00
18115Zsíros Csenge2019795SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle36:00
18110Hamburger Ágnes1396135PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:00
18106Dénes Réka2019787KAL Kalocsai Sport Egyesület40:00
18121Takács Orsolya2026838GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:00
18113Czibolya Lili2019803SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle44:00
18109Makovinyi Dorottya2022117PAK Paksi Sportegyesület46:00
18118Völgyesi Melody2022142SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn48:00
18107Árki Viktória2022114PAK Paksi Sportegyesület50:00
18104Kézdy Borbála7201399MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako52:00
18111Viniczai Csenge7201400PVS Pécsi Vasutas Sportkör54:00
18119Simon Cintia2050697ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut56:00
18108Lénárt Viktória2022146PAK Paksi Sportegyesület58:00
18102Kovács Eszter339814DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl60:00
18117Néda Ágnes Rebeka1006643SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
18112Csuka Bonita Zsófia363484SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
18105Fésűs Evelin Anna443159SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye66:00
18122Horváth Hanga505258MAT Mazsola Tájfutó és Természetba68:00
18116Mantuano Eszter2082338SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00
18114Gera Krisztina2019793SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:00
18120Tóth Blanka2025050ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz74:00
 
 
N20E-1 (18)3,1 km 175 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
20111Szuromi Luca505226PVS Pécsi Vasutas Sportkör1:00
20118Tóth Blanka363485MAT Mazsola Tájfutó és Természetba3:00
20105Bán Zsanett2022181HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási5:00
20114Weiler Virág7201395SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn7:00
20110Becze Rita1396119PVS Pécsi Vasutas Sportkör9:00
20113Egei Petra232822SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn11:00
20101Péntek Gréti505296BSC Balatonfüredi Sport Club13:00
20103Csike Tekla2009011FLF Fehérlófia Sportegyesület15:00
20107Szentes Dóra307748JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv17:00
20116Kötél Angyalka2022168GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:00
20108Goldmann Júlia443161SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:00
20104Ratinland Zsófia2033995FLF Fehérlófia Sportegyesület23:00
20115Faggyas Réka1396223TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:00
20117Kadocsa Rebeka2022193MAT Mazsola Tájfutó és Természetba27:00
20109Dénes Orsolya46051KAL Kalocsai Sport Egyesület29:00
20112Kiss Johanna Eperke2066485SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy31:00
20102Erős Evelin363409ETC Egri Testedző Club33:00
20106Gubicza Viktória2022183HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási35:00
 
 
N21E-1 (21)3,5 km 190 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
21128Kerényi Krisztina978SAS Silvanus Sportegyesület0:00
21110Sisa Dorottya416658JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv2:00
21112Győri Judit45996SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye4:00
21142Jovanovic Sladjana1407891XOXX OK DIF6:00
21117Kovács Filoména1396187PVS Pécsi Vasutas Sportkör8:00
21121Novai Éva2067272SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle10:00
21116Főző-Kertész Anikó1396236PVS Pécsi Vasutas Sportkör12:00
21126Máthé Fanni411918TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:00
21113Dénes Krisztina46050KAL Kalocsai Sport Egyesület16:00
21102Kiss Vivien222951DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:00
21106Bartus Petra45927ETC Egri Testedző Club20:00
21104Zsigmond Száva9900000DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:00
21108Dékány Szilvia233557GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub24:00
21138Varsányi Kinga7201393SIR Sirályok Sportegyesület26:00
21131Bertóti Regina307763GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó28:00
21119Farkas Mariann307795SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:00
21101Kovács Edit46008ARA Alba Regia Atlétikai Klub32:00
21133Kövér Csilla416612GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó34:00
21140Kisháziné Zombory Erika888360HOD Hód-mentor sport és műpártoló36:00
21124Károlyi Hanga45126SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn38:00
21107Daragó Zsófia307514ETC Egri Testedző Club40:00
 
 
N21E-2 (21)3,5 km 180 m13 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
21139Bán Borbála45182HOD Hód-mentor sport és műpártoló11:00
21103Rusvai Katalin363428DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:00
21136Kovács Anett232836SIR Sirályok Sportegyesület15:00
21123Szerencsi Ildikó dr.1406123SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:00
21115Domján Zsuzsanna1396101PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:00
21111Goldmann Dóra443160SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:00
21130Kovalcsik Anna233635BBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:00
21134Szivák Ildikó505229GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó25:00
21141Szöllősi Judit45392HOD Hód-mentor sport és műpártoló27:00
21114Halák Brigitta363402KAL Kalocsai Sport Egyesület29:00
21120Nagy Virág2052345SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle31:00
21132Császár Barbara411989GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó33:00
21125Kinde Vanda700024SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn35:00
21122Szerencsi Dóra1880412SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle37:00
21127Tóth Krisztina53416TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:00
21135Vincze Rebeka2026894GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó41:00
21105Zsigmond Vanda9900921DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl43:00
21129Sándor Tímea2014505SAS Silvanus Sportegyesület45:00
21137Papugová Martina2051353SIR Sirályok Sportegyesület47:00
21109Dékány Andrea233556GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub49:00
21118Dömötör Csilla232761SFC Széchenyi István Egyetem Sport51:00
 
 
N35A-1 (19)2,8 km 150 m12 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
35116Szabó Ágnes363419ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:00
35113Széplaki Erika904VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:00
35107Bokor Natasa2066473PVM Pécsi Vörös Meteor SK25:00
35102Nagy Krisztina2050670BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C27:00
35119Császár Éva2026870GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:00
35111Tajnai AnitaSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy31:00
35103Gábor Anita46046CBD Ceglédi Bem Vasutas33:00
35104Balogh Szilvia Odett2050698KAL Kalocsai Sport Egyesület35:00
35118Paskuj Mátyásné2056180MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club37:00
35109Riczel Zsuzsanna500582PSE Postás Sport Egyesület39:00
35108Pap Viktória869PVM Pécsi Vörös Meteor SK41:00
35105Nagy Ildikó339866OSC Orvosegyetem Sport Club43:00
35117Korbély Barbara46105MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club45:00
35115Sárecz Éva45955ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut47:00
35106Rácz Eszter505266POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport49:00
35101Marosán Ágnes504276BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C51:00
35114McCarthy Bernadett233520ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut53:00
35110Szabó Erika2066488SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy55:00
35112Veresné Gyalog Zsuzsanna45488SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:00
 
 
N40A-1 (26)2,4 km 140 m11 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
40111Décsey Emőke2066487SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy10:00
40119Schmal Kinga505206ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz12:00
40117Porgányiné Henrich Piroska2066468ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
40104Ódor Viktória46125FMT FŐMTERV SE16:00
40118Erdős Rita1396244ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:00
40107Bótor Barbara2009098PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:00
40103Madarassy Anikó505279BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:00
40120Horváti Réka233657HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K24:00
40116Jánoki Katalin206363ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:00
40126Simkó Livia1396240BKL Budakalászi Sport Club28:00
40122Juhász Júlia2026890GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00
40108Kovács Bernadett1396118PVS Pécsi Vasutas Sportkör32:00
40113Szemler Judit232754TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:00
40110Skerletz Noémi307558SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é36:00
40101Vékonyné Árva Katalin443187ARA Alba Regia Atlétikai Klub38:00
40123Korsósné Hődör Katalin53327SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor40:00
40105Füzy Judit505232OSC Orvosegyetem Sport Club42:00
40124Majoros Szilvia888362SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor44:00
40109Lovasi Katalin307524PVM Pécsi Vörös Meteor SK46:00
40115Bozsits Szilvia416646VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:00
40112Marosfalvi Eszter866SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
40121Mihály GyöngyiMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club52:00
40102Biró Fruzsina46133BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C54:00
40114Wengrin Ágnes45455TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:00
40125Bánki Jusztina888366KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü58:00
40106Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna505277POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport60:00
 
 
N45A-1 (37)2,0 km 130 m8 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
45108Juhászné Bálint Ildikó505241HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási3:00
45131Darabos Zoltánné1396219ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz5:00
45117Skerletz Imola307560SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é7:00
45120Dalmadi Andrea363454HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület9:00
45112Turcsánné Cseh Erzsébet1396266PVS Pécsi Vasutas Sportkör11:00
45102Asboltné Kerekes Ágnes416604DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S13:00
45125Németh Ágnes dr.339831TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:00
45134Ebinger Mónika232801KFK KFKI Petőfi Sportkör17:00
45115Lovas Ágnes222913PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:00
45106Győrffy Gabriella2015818HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle21:00
45118Takácsné Tömördi Gabriella25026SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é23:00
45132Galambos Erika1396213ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz25:00
45113Viniczainé Kovács Ildikó1396169PVS Pécsi Vasutas Sportkör27:00
45126Kapturné Bíró Anna307596VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle29:00
45110Tóth Ágnes411967MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:00
45133Horváth Zoltánné1396209ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:00
45101Tuboly Zsuzsanna233696BTK Bakonyi Tájfutó Klub35:00
45116Tóth Marianna45107PVM Pécsi Vörös Meteor SK37:00
45123Cseresnyés Ágnes45130TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:00
45122Molnár Jeannette505285SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:00
45104Pénzes Erzsébet7701019DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl43:00
45127Németh Zsoltné2054401VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle45:00
45129Horváth Klára233643VTC Veszprémi Tájfutó Club47:00
45135Schultheisz Edina930KFK KFKI Petőfi Sportkör49:00
45111Kovács Vera2022118PAK Paksi Sportegyesület51:00
45137Blum Henriette2050655SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor53:00
45128Palumbi Edit332896VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:00
45124Magyari Orsolya233503TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:00
45130Erdősné Németh Ágnes423897ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:00
45114Csillag Vera45553PVM Pécsi Vörös Meteor SK61:00
45103Hegedűs Ágnes dr.45543DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl63:00
45109Kissné Kiss Mária45163JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv65:00
45105Kiss Teodóra45104ETC Egri Testedző Club67:00
45107Tömördi Ágnes2019916HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle69:00
45119Rácz Sándorné411965SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:00
45121Kiss-Geosits Beatrix dr.2066490SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy73:00
45136Jakubecz Andrea45296BBB Balassagyarmati Balassi Bálint75:00
 
 
N50A-1 (25)2,0 km 100 m10 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
50106Muzsnai Ágota dr.232846HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle27:00
50102Várady Szilvia233510DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl29:00
50115Szerencsiné Csamangó Jusztina45489PUS Pusztamérgesi Sportegyesület31:00
50109Bacsó Piroska46100MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba33:00
50117Koczka GabriellaSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy35:00
50121Barát Imola9045552ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:00
50118Jenei Margit45441SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
50111Ajkai Adrienne2082331POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport41:00
50123Vargáné Kocsis Katalin46147GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:00
50112Mátyás Ildikó700001PVM Pécsi Vörös Meteor SK45:00
50104Radics Anna416659ETC Egri Testedző Club47:00
50125Juhas Irina2077032XOXX OK DIF49:00
50120Böröczkyné Makai Anna2054408VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:00
50122Hehl Éva2067290BBB Balassagyarmati Balassi Bálint53:00
50108Hideg Istvánné332859HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási55:00
50105Kármán Katalin9581212HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle57:00
50101Hajas Csilla233618BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C59:00
50124Mižúrová Jana2079495XFAR Farmaceut Bratislava61:00
50116Gyöngyösi Jolán45227SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle63:00
50113Gösswein Judit307565PSE Postás Sport Egyesület65:00
50110Ludvig Ágnes45375MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba67:00
50114Nemesházi Lászlóné2082332PSE Postás Sport Egyesület69:00
50119Krasznai Orsolya2022122SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:00
50107Ormay Éva332834KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport73:00
50103Marczis Márta307513ETC Egri Testedző Club75:00
 
 
F12 (20)1,7 km 80 m7 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
12014Schafer FerdinándVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle111:00
12004Hamburger Ádám2009103PVS Pécsi Vasutas Sportkör113:00
12015Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü115:00
12008Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy117:00
12001Dani Nándor2009012FLF Fehérlófia Sportegyesület119:00
12010Gadolla Áron307737TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő121:00
12007Hargitai BarnabásSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy123:00
12006Mesics Botond PéterSMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é125:00
12013Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő127:00
12005Kovács SebestyénPVS Pécsi Vasutas Sportkör129:00
12011Garamvári Bálint2067291TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő131:00
12002Jámbor Zsigmond2009014FLF Fehérlófia Sportegyesület133:00
12012Karakai Pál7000400TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő135:00
12009Veres DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn137:00
12003Egédi Gergő2009104PVS Pécsi Vasutas Sportkör139:00
Üres Üres141:00
Üres Üres143:00
Üres Üres145:00
Üres Üres147:00
Üres Üres149:00
 
 
N12 (15)1,7 km 80 m7 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
12106Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő90:00
12109Tarsoly Borka2026887GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:00
12105Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő94:00
12108Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle96:00
12104Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy98:00
12101Kiffer Anna443183ARA Alba Regia Atlétikai Klub100:00
12103Gorell FlóraSZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy102:00
12102László KarolinaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako104:00
12110Gönczi Zsuzsa4616778CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes106:00
12107Faggyas ZsófiaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő108:00
12111Bónis Virág ViolaHOD Hód-mentor sport és műpártoló110:00
Üres Üres112:00
Üres Üres114:00
Üres Üres116:00
Üres Üres118:00
 
 
NYK (30)2,2 km 120 m9 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
103Molnár Csongor307572MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako91:00
104Gyimesi KittiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle93:00
105Németh Kristóf Sándor46108SZT Szombathelyi Egyetemi Sportegy95:00
106Bujdosó Márk Levente1080705SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn97:00
111Pál Nándorné1396245ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz99:00
107Klement Zille AnnaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn101:00
102Szalai Éva206013GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub103:00
108Serény ZsuzsaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő105:00
101Molnár Csaba45324EK Egyesületen kívüli107:00
109Győri Tünde2032059VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle109:00
112Radó SebestyénZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz111:00
60110Wieder Ilona307744VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle113:00
Üres Üres115:00
Üres Üres117:00
Üres Üres119:00
Üres Üres121:00
Üres Üres123:00
Üres Üres125:00
Üres Üres127:00
Üres Üres129:00
Üres Üres131:00
Üres Üres133:00
Üres Üres135:00
Üres Üres137:00
Üres Üres139:00
Üres Üres141:00
Üres Üres143:00
Üres Üres145:00
Üres Üres147:00
Üres Üres149:00
 
 
NYT (30)2,8 km 250 m15 ep
RajtszNévDugószámKlubRajt
218Karakai Gábor45142TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő90:00
214Paráda László2088241SFC Széchenyi István Egyetem Sport92:00
202Péntek Gáborné505293EK Egyesületen kívüli94:00
215Liszka Krisztián1408162SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn96:00
211Teo Dóra2056160OSC Orvosegyetem Sport Club98:00
55102Jenővári Gabriella502368HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle100:00
203Péntek Gábor345932EK Egyesületen kívüli102:00
213Kiss Gábor46091SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é104:00
70005Nagy Lajos2056159ETC Egri Testedző Club106:00
207Less Áron45313DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl108:00
65101Biró Aletta45481BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C110:00
222Scultéty Márton9201001SAS Silvanus Sportegyesület112:00
220Wieder Ferenc448970VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle114:00
210Visnyei Tamás45177HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási116:00
219Lantai Gyula2015014VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle118:00
205Kocsis Gyöngyi45584ARA Alba Regia Atlétikai Klub120:00
221Tóth Károlyné46143VTC Veszprémi Tájfutó Club122:00
212Horváth László2025024SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é124:00
204Kifferné Endes Anikó45256ARA Alba Regia Atlétikai Klub126:00
55109Horváth Magda448957TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő128:00
216Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn130:00
60112Szabó Zsuzsanna935SAS Silvanus Sportegyesület132:00
201Őry Erzsébet1300070EK Egyesületen kívüli134:00
Üres Üres136:00
Üres Üres138:00
Üres Üres140:00
Üres Üres142:00
Üres Üres144:00
Üres Üres146:00
Üres Üres148:00
 
 


A klubbonkéni rajtlista letölthető innen.

Joomla templates by a4joomla